Projekt

2012-2014

Miasto: Płock

Dzielnica: Stare Miasto

Ulica: Nowowiejskiego 4a

„Słoneczne Tarasy” to elegancki, nowoczesny budynek mieszkalny budowany w Płocku, przy ul. Nowowiejskiego, w pobliżu Starówki i parku.

Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Posiadać będzie 5 pięter oraz podziemny parking dla samochodów osobowych. Budynek wyposażony zostanie w windę od poziomu garażu do ostatniego piętra. Na tyłach budynku przewidziany jest zaciszny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.
Niewątpliwym atutem obiektu jest jego lokalizacja.
Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i spokój, a w wolnej chwili wybrać się na długi spacer do pobliskiego parku lub na Starówkę.
Jednocześnie bliskość centrum oraz dobry dostęp do komunikacji miejskiej dają możliwość sprawnego dojazdu do miejsca pracy, zrobienia codziennych zakupów i szybkiego załatwienia wielu innych bieżących spraw. W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, kościoły, a także wiele instytucji użyteczności publicznej.

„Słoneczne Tarasy” to wygodne mieszkania o powierzchni od 44 do 99 m2. Mieszkania na parterze posiadają ogródki do wyłącznego zagospodarowania przez właścicieli. Mieszkania na pozostałych kondygnacjach posiadają eleganckie loggie oraz przestronne, widokowe tarasy.

DATA REALIZACJI

2014-2016

NA ZLECENIE

Multis Deweloper Sp.z o.o.